Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednorázovka pro Lilith

 

„Jarede! Hej! Hej! Svez mě!“křičel na mě jeden malej klučina. Tak deset mu mohlo bejt. Podal jsem mu helmu. „tak poď, viď?“
„Ondro slez z toho.“přišel ke mně Radek a rval toho kluka z mojí motorky.
„Né, pusť mě! Já s ním chci jet! Proč nemůžu mít bráchu jako je Jared? Proč mám místo toho tebe?“
JO, tak tohle ho muselo ranit.
S Radkem se znám od školky, protože se přistěhoval novej do města, hned vedle nás. Vyrůstali jsme spolu. Když mu bylo patnáct, narodil se mu brácha. On se k němu chová spíš jak táta a tak se nedivím, že to Ondru štve. Já jsem o rok mladší než Radek a možná jsem trochu frajer, ale mám rád děti a vím, jak se k nim chovat.
„Ondřeji pojď. Dělej!“
„Hej, Rade?!“křiknul jsem na něj. „Jestli chceš, tu motorku ti pujčim, abys nějakou holku sbalil, pokud ti teda nevadí, že já na ni chytám kluky.“zašklebil jsem se na něj.
„Jdi do prdele, buzno.“
Jo, takhle se k sobě chovaj nejlepší kamarádi…eh, bejvalí nejlepší kamarádi. Radek je neskutečnej homofobik a já jsem zas do něj neskutečně blázen on dvých patnácti, ale jsem až moc velkej frajer, než abych mu to řek. A nechal se tak od něj zabít.
Podle mě mě nenávidí spíš proto, že jsem byl jeho kámoš a vyklubal se ze mě buk, než moje orientace jako taková. Jenže co s tím mám asi tak dělat?
„Hele Rade, můžná by nevadilo, kdybychom zas někam zašli.“
„Zapomeň.“
„Vo co ti jde? Že bych tě chtěl? Tebe? Někoho, koho nemá rád ani vlastní brácha?!“
Rad se úplně zarazil. Ejhle… ty vole ty jsi ale kretén, Jarede.
„Frajeři neznásilňujou.“mrknul jsem na něj nakonec, shodil si hledí a vyjel domů.
Druhej den jsem to hezky stíhal do práce. Šéfík je do mě asi zamilovanej, protože mě furt chválí a furt se na mě směje. Jasně, mám svoji práci a rád bych se vyšplhal výš, ale kvůli tomu mu kouřit nehodlám.
„Jarede, dneska jsme získali velkou zakázku. Je celá tvoje.“
Moje práce není nijak úžasná. Pracuju jen ve květinářství, ale šéfík básní o tom, jak mě povýší na vedoucího prodejny.
„Co to je za zakázku. O co jde?“
„Nádherně nazdobená kytice jako dárek k zásnubám.“
„Pro koho?“zeptal jsem se a už vyndával růže a narcisy. Když se zvolej správný barvy, vypadá tahle kombinace skvěle.
„Pro…. Radka Dakena.“
„Rada?“vykulil jsem oči a všechny kytky upustil.
„Jarede! Co to vyvádíš?“vykřikl šéf, ale já ho už ani moc nevnímal. Rad se zasnoubil? Nikdy jsem ho s žádnou holkou neviděl, kde by najednou vzal snoubenku.
„Hele, Jarede, jsi okay? Můžu to udělat já, jeslti je něco špatně.“
„Promiňte… všechno je v pohodě.Já to udělám.“
Věděl jsem, že Rad kytky nesnáší. Takže jsou pro tu holku.
Asi za hodinu byla kytice hotová. Byla nádherná, celá červeno – bílo- zlatá. Bílé narcisy, rudé růže a zlaté větvičky jmelí a taky mašle stejné barvy.
„Je překrásná Jarede.“ozvalo se mi u ucha.
„Šéfe je na rozvoz? Odvezu ji.“ Uskočil jsem od něj. Ten chlápek mi naháněl husí kůži.
„Ano je. Budeš moc hodnej, když to uděláš. Já musím ještě něco zařídit.“
Radova snoubenka byla krásná, hodně. Vysoká zrzka s vlasy do pasu a výraznýma zelenýma očima. Vedle Rada vypadala úchvatně, až mě z toho píchlo u srdce.
„Tady jsou ty květiny, co jste si obědnal.“přišel jsem k Radovi a dělal jako bych ho v životě neznal. Podepsal mi papíry, převzal květiny a podal je té dívce.
„Radku, jsou nádherný!“rozplývala se.
„Jarede, tohle je Sára.“představil mi ji.
„Tohle je Jared?“skočila po mě Sára. „za ty tři roky, co Rada znám o vís tak často mluví. Prý jste nejlepší kamarádi už od školky, že Rade?“
„Zlato, víš, že nenávidím tuhle zdrobnělinu.“zabručel Rad.
No počkat, já mu tak říkám furt a nikdy neřekl ani slovo, aby mi v tom zabránil.
„Tak já už musím.“
„No počkejte! Musíte si s námi dát alespoň kávu.“
„Já ale musím zpět do práce.“cukal jsem se. Přišla mi MMSka od šéfa. Hlasovka.
„Vidíte, právě jste dostal na zbytek dne volno.“
O co se sakra šéf snaži?!
„Tak dobrá. Ale jen šálek.“usmál jsem se na Sáru.
„Běž napřed lásko.“pobídl ji Rad. Sára vešla do domu.
„Co to tady hraješ za divadlo?!“prsknul na mě hned.
„Já?“odfrkunl jsem si. „To ty tý holce vyprávíš jak jsme nejlepší kamarádi, a přitom mi ani nemůžeš přijít na jméno.“zasmál jsem se pohrdavě.
„A co jí o tobě asi tak mám říct? Víš, byl to můj nejlepší kámoš, ale nebavíme se spolu od tý doby, co začal píchat chlapy?!“
„Tak jsi o mně něměl mluvit vůbec!“ukázal jsem na něj fakáče, skočil na motorku a nasadil si helmu. „Vyřiď svý snoubence, ať si to kafe strčí někam. Pa puso.“ Pobavil mě pohled na jeho znechucenej obličej. Pak jsem vyrazil na cestu.
Doma jsem lehnul do postele, sundal si kalhoty i tričko a zůstal jen v boxerkách. (a ponožkách)
Po chvilce přemýšlení nad Radem jsem si pravačkou zajel za boxerky a začal jsem si masírovat penis.
To, co dělám jsem si uvědomil až ve chvíli, kdy jsem pohyby svojí ruky zrychlil. Čím blíž jsem byl vrcholu, tím rychleji jsem dýchal a tím hlasitěji jsem vzdychla Radovo jméno. Nakonec jsem to už nevydržel a nahlas vykřikl a moji ruku a spoďáry zkropilo moje sperma.
Chtěl jsem se propadnout. Takhle už to dělám devět let. Žiju jen z představ jak si to s ním rozdávám. Tohle frajeři nedělaj.
Bylo asi půl jedenáctý večer, když někdo zazvonil. Vylezl jsem ke dveřím jen ve spodkách, protože jsem zrovna vylez ze sprchy, a kdo to stoji na mém prahu? Rad v celé své kráse.
„Co chceš?“zabručel jsem a nechal ho vejít.
„Tu kytku jsem si objednal, abych ji potom mohl požádat o ruku, ještě to nebyla moje snoubenka. Slyšela, jak jsi o ni mluvil jako o mojí snoubence. Řekla mi, že se nechce vdávat a že si zbytek svýho života se mnou ani nedokáže představit. Poslala mě do háje, chápeš? Už spolu ani nechodíme!“
„A? proč mi to jako vyprávíš?“
„Jako kámoš bys mě mohl nějak uchlácholit, nebo mě třeba rozveselit, nebo opít, nebo já nevim.“
„Nálepky kámoš jsem se zbavil před dlouhou dobou. Tak ode mě nic nečekej.“zabručel jsem na něj.
„No tak Jarede! Prosím! Já potřebuju s někym mluvit.“
„nasrat kámo, jestli tady zůstaneš, tak to co budem dělat nebude mluvení.“zamručel jsem znova. Chtěl jsem ho. A on si tady sedí a vypráví mí o svý ex!
„Cože? Jak to..?“ Nenechal jsem ho to doříct. Skočil jsem po něm a začal ho zuřivě líbat. A on mi to normálně začal oplácet. Povalil jsem ho na zem a líbal ho. Rukou jsem mu zatím šmátral v rozkroku a hladil jeho chloubu. Zavzdychal mi do úst.
„Teď už víš, co jsem myslel. A taky by ti mohlo dojít, že teď už to dokončíme.“
Stáhnul jsem mu kalhoty i trenky a začal mu kouřit. Rad mě škrábal na rameni a vzdychal, sténal a chvílema dokonce i křičel. A pak mi vyvrocholil do pusy. Spolknul jsem to, otočil si ho na břicho a vytáhnul ho do kleku.
„Protože pochybuju, žes to někdy dělal s klukem, musim tě obeznámit s faktem, že ti teď do jistých míst strčim asi tak tři prsty, abych tě dostatečně připravil a roztáhl, aby tě to potom tolik nebolelo, až do tebe strčim něco většího.“
„Dobře,“zafuněl Rad. Nad jeho počínáním se mi něco nezdálo, ale nechal jsem to plavat, protože jsem ho až moc chtěl.
Když jsem si ho dopřipravil, na třikrát jsem do něj přirazil celej.
„Jakej to je pocit?“zavrněl jsem mu do ucha a pomalu se pohnul zpátky.
„Bolí to.“
„A teď?“přirazil jsem zas zpátky a uchopil do ruky jeho penis.
„Pokračuj!“vypískl.
„Víš, Rade, počítá se tohle jako sex mezi dvěma muži, když mi u toho kvičíš jako ženská?“zachrčel jsem zatímco jsem do něj vytrvale dál zběsile přirážel. Jen něco zachrochtal a přirážel proti mně.
Jakmile jsme oba vyvrcholili, odešel jsem z něj a svalil se vedle. Bylo to ještě lepší, než jaký jsem si to kdy představoval..
„Víš, že tě můžu obžalovat ze znásilnění?“řekl po chvíli.
„Cože?“podíval jsem se na něj. „Vždyť to bylo dobrovolný!“
„To je slovo proti slovu. Navíc, za nehtama mám tvoji DNA a v sobě tvoje sperma, tak komu si myslíš, že budou víc věřit?“
Posadil jsem se a rozesmál se. No to si dělá prdel!
„Drahoušku,“řekl jsem s úšklebkem a sklonil se, abych ho mohl políbit. „Nejsem debil. A navíc, věci v mym bytě maj kurva velkou hodnotu. A proto mám v každý místosti bezpečnostní kamery i se zvukovym záznamem. Komu si myslíš, že budou věřit víc?“mrkl jsem na něj a sebral si svoje věci, abych se mohl jít osprchovat.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ha

(Lilith, 8. 3. 2013 22:07)

moje slibovaný Pwpčko... a že sem se ho načekala... sem myslela, že za tebou přiletim na plamenech hněvu:D ale pohoda, dalas ho sem:D